Jaroslav Snajdar - Footgolf - Slovenská FootGolfová Asociácia

Prejsť na obsah
Jaroslav Šnajdar
____________
Meno a priezvisko: Jaroslav Šnajdar
Vek: 33
Kategória: Muži
Klub: Kráľovský FootGolfový Klub

1. Pamätáš si ešte, kedy si po prvý raz počul slovo „FootGolf“? Čo v tebe evokovalo spojenie slov futbal a golf? Z akého popudu si sa rozhodol zahrať si prvý raz FootGolf?
Prvý krát som počul „FootGolf“ niekedy v roku 2014. Znelo mi to veľmi zaujimavo. Prvý krát som išiel hrať FootGolf s Tomášom Kikušom a Jánom Kozákom keď ma zavolali aby som si to skúsil.

2. Kedy si začal hrať súťažne FootGolf na Slovensku? Ktoré trofeje alebo umiestnenia si najviac ceníš na turnajoch alebo v súťažiach na domácej pôde?
Hneď v roku 2014. Najviac si cením trofeje v klubovej súťaži nakoľko tam bojujeme spolu ako tím.

3. Aké zážitky a skúsenosti si si priniesol z medzinárodných turnajov? Ktoré svoje medzinárodné úspechy považuješ za najcennejšie?
Najväčšie zážitky sú vždy keď sa stretnem s hráčmi z celého sveta. Sme super partia a vždy je to zábava. Pre mňa osobne je už iba účasť na týchto veľkých podujatiach veľký úspech.

4. S akými cieľmi, plánmi či predsavzatiami chceš ísť na 3. majstrovstvá sveta v Maroku? Čo pre teba reprezentácia rodného Slovenska znamená na MS?
Hlavným mojim cieľom je prejsť cez cut po druhom dni. Potom už každé vyššie umiestenie je úspech. Reprezentovať rodnú krajinu je vždy obrovská česť.

5. Aké máš ďalšie ciele vo FootGolfe a ako vnímaš FootGolf ako šport do budúcnosti?
Nakoľko som pracovne veľmi vyťažený rád by som mal viac času na tréningy aby som sa mohol zdokonalovať. FootGolf je nádherný šport a verím že po získani statusu uznaný šport sa FootGolf viac predá.

SOCIÁLNE SIETE
Copyright © Slovak Footgolf Association 2017
Návrat na obsah